Tusz do drukarki Brother dcp-j105 – wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem

Tusz do drukarki Brother dcp-j105Wśród niedrogich drukarek Brother model Brother dcp-j105 oferuje wielofunkcyjny system atramentowy i ogromną zaletę połączenia bezprzewodowego. Zaczynając od podstawowych funkcji, jest to drukarka 3 w 1, która obejmuje druk czarno-biały lub kolorowy oraz szklany skaner do kopii cyfrowych. Dedykowany tusz do drukarki Brother dcp-j105 pozwala na wysokojakościowy wydruk również w zaciszu domowym.

Tusze do drukarki Brother dcp-j105 – charakterystyka produktu

W porównaniu z modelami z wyższej półki, zwłaszcza dedykowanymi do pracy biurowej, nie ma podajnika ADF do wykonywania wielostronicowych kopii, ograniczając się do możliwości skanowania lub kserowania jednej strony na raz. Drukarka obsługuje formaty A4 i mniejsze, dając możliwość nadruku na wizytówkach, etykietach i papierze do pisania.

Jeśli chodzi o wydajność, Brother dcp-j105 umożliwia automatyczne drukowanie dwustronne, dzięki czemu oszczędza się znacznie na zużyciu papieru. Pod względem wydajności drukowanie jednostronne osiąga prędkość 17 stron na minutę w czerni i 9,5 strony na minutę w kolorze. Zwiększając jakość druku w porównaniu z domyślnym standardem, prędkość jest jednak obniżona na korzyść lepszych wyników.

 

Brother j105 tusz i drukarka Brother ddcp-j105 – o czym trzeba wiedzieć

Z przodu drukarki znajduje się główny panel sterowania, którym można sterować bezpośrednio za pomocą szeregu szybkich przycisków do zarządzania różnymi operacjami. Wszystko można łatwo obejrzeć na kolorowym wyświetlaczu LCD. Z punktu widzenia łączności, zgodnie z przewidywaniami, istnieje możliwość podłączenia drukarki w sieci Wi-Fi, co znacznie ułatwia nie tylko instalację urządzenia, ale również korzystanie z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.

 

Tusze Brother dcp-j105 zarówno w kolorowe jak i czarne zapewnią, że każdy wydruk będzie w pełni zadowalający. Dodatkowa oszczędność przy zakupie odpowiedników tuszy w rozmiarach XL – oryginalny to Tusz brother [LC529XLBK] black 44,1ml
, zadowoli kieszeń niejednego właściciela.