Tapety salonowe – klasyka w nowej odsłonie

Istnieje przekonanie, że podczas aranżowania wnętrza, tapeta salonowa jest kiepskim rozwiązaniem. Dzieje się tak bardzo często dlatego, że tego typu produkty jeszcze do niedawna, były średniej jakości, a niekiedy nawet tandetne. Skromny wachlarz wzorów i faktur, a do tego fatalnej rozdzielczości fotografie, sprawiały, że tylko nieliczni decydowali się na tapetowanie ścian. Postęp technologiczny sprawił, że tapeta na nowo odzyskała swój potencjał.

Duży wpływ na opinię powszechną, która obniżyła znaczenie wykończeniowe z użyciem tapet, ma znana powszechnie tapeta wykonywana z papieru. Osiągnięcia w dziedzinie materiałoznawstwa pozwoliły jednak na to, aby jakość zarówno estetyczną jak i trwałościową wynieś na wyższy poziom, zatem chętniej sięgamy po tapety do salonu, jako element wykończeniowy i nadający ścianom nowego życia. Tapeta papierowa nie jest szczytem współczesnej technologii, jednak wielu ludzi nadal chętnie sięga po ten typ okleiny ściennej.

Coraz bardziej popularnym elementem dekoracyjnym jest wykorzystanie fototapety do salonu. Tu częściej sięga się po nowsze technologie, jakimi są tapety do produkcji których użyto polichlorku winylu. Tapety winylowe dają gwarancję odporności na czynniki zewnętrzne, a także na upływający czas. Coraz większą popularnością cieszą się także rozwiązania, z zastosowaniem włókien szklanych. Ta technologia, pozwala na zoptymalizowanie procesu oddychania ścian, a co za tym idzie, nie tylko sama tapeta ma zwiększoną trwałość, ale także zwiększa się ochrona ścian.

Tapeta do salonu to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale także mądrze podjęta decyzja, która ma wpływ na wizualizację całości wnętrza. Dlatego, zanim zdecydujemy się na modernizację wizytówki naszego domu, jaką jest pokój gościnny, należy dobrze zdefiniować nie tylko aspekt techniki wykonania, ale także dobrać właściwy efekt. Jeżeli jesteś zwolennikiem profesjonalizmu na wysokim poziomie oraz interesują cię tylko sprawdzone i certyfikowane produkty, koniecznie wejdź na: https://grupamo.pl/produkty/tapety-i-fototapety/, a na pewno się nie zawiedziesz.

Bogate wzornictwo i zakres kolorystyczny dostępny w kilku wariantach. Fototapeta do salonu z niezwykle łatwym systemem aplikowania na ścianę, która jednocześnie zapewnia poprawność cyrkulacji powietrza. Dodatkowym atutem jest intuicyjny sposób obsługi witryny z systemem pogrupowanych tematycznie zagadnień, co zapewnia łatwość wyszukiwania podczas aranżacji wnętrza. Możliwość konsultacji i zostawienia pytań w zakresie produktowym naszym konsultantom, a także wariant spersonalizowania zamówienia to kolejne atuty, które wprawią cię w zadowolenie.

Zasadniczym celem Grupy MO jest dbałość o klienta na każdym etapie współpracy. Od momentu wyboru produktu, poprzez fachowe doradztwo, aż do wysyłki produktu. Co więcej, zależy nam także na tym, aby współpraca nie była aktem jednorazowym, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment produktowy oraz grono zadowolonych klientów. Odwiedź nas i dołącz do tego grona.