SAP hana- rozwiązanie dla biznesu 24/7

System SAP hana jest modułowy i działa na jednej bazie danych. Sprawia to, że w zależności od zapotrzebowania firmy można skorzystać z części z nich, a resztę dopracować i wdrożyć w wygodnym dla nas czasie. Co więcej, system ten pracuje w czasie rzeczywistym, co sprawdza się w branżach takich jak bankowość i finanse, czy ekonomia. Więcej zalet systemu i jego wdrożenia do firmy można znaleźć w artykule

Aplikacja SAP hana – dostęp do danych 24/7

Na potrzeby systemu stworzono aplikację SAP hana. Jest to rozwiązanie doskonałe dla przedsiębiorców mobilnych, którzy muszą mieć dokładny dostęp do danych z wielu miejsc. Przydaje się wtedy tablet czy laptop oraz dostęp do Internetu. Jest ona również przydatna w bakowości. Co więcej, aplikacja usprawni logistykę w firmie. Właściciel będzie miał bieżący podgląd na to, co się dzieje w przedsiębiorstwie i będzie mógł reagować na bieżąco na jej potrzeby z każdego miejsca na świecie o każdej porze.

Wdrażanie SAP hana prostsze niż myślisz

Oczywistym jest, że wdrażanie nowego systemu sprawia, że jest to operacja niezwykle poważna i wymagająca dokładnych, precyzyjnych działań. SAP hana jest systemem, który wprowadza się niezwykle prosto. Wykorzystuje ono zalety systemu oraz działania Partnerów SAP, którzy są nieopisanym źródłem wiedzy i doświadczenia w przypadku wprowadzania systemu w swoich przedsiębiorstwach.