Kolekcja Pinio Moon – Meble dla dzieci

Kolekcja Moon marki Pinio to przede wszystkim uniwersalizm. Meble dla dzieci zostały tutaj zaprojektowanej tak by sypialnia dziecka stała się oazą spokoju i elegancji zarazem. Meble te rosną wraz z dzieckiem dzięki czemu postawienie na biel w pokoju dziecka to najlepszy wybór.

Wysoka jakość wykonania mebli z tej kolekcji gwarantuje ich długą wytrzymałość i niezmienną funkcjonalność. Producent mebli dziecięcych z kolekcji Moon postawił również na to by były one w pełni bezpieczne dla naszych pociech. Wykorzystane materiały posiadają specjalne certyfikaty a sama linia mebli została tak zaprojektowana by była łagodna i bezpieczne dla dziecka.

W skład kolekcji Moon wchodzą łóżeczko, biurko, szafy i komody. Dokładając odpowiednie akcesoria można stworzyć miejsce marzeń dla naszych pociech. Miejsce, które będzie bezpieczne także w chwili, gdy dzieci będą przebywać same.

Łóżeczko Pinio Moon to wyjątkowy mebel, który nie posiada tradycyjnych kształtów znanego wszystkim łóżeczka. Szczebelki powstały w trosce o bezpieczeństwo dziecka, które jest bardzo ruchliwe i ciekawskie. Brak jakichkolwiek zakończeń, o które dziecko mogłoby zrobić sobie krzywdę to kolejny atut czego przykładem jest właśnie łóżeczko dziecięce pinio.

Meble dla przedszkola z kolekcji Moon zostały wykonane z płyty laminowanej MDF, która została pokryta ekologicznymi lakierami. Dzięki temu meble te również w kontakcie ze skórą dziecka nie będą stanowiły zagrożenia.

Zastosowanie jasnych barw to możliwość stworzenia przestrzennego i czystego pokoju dla dziecka. Polskie meble dla dzieci Pinio pozwalają uzyskać świeżość we wnętrzu. Kolekcja Moon jest dedykowana zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Również bez ograniczeń wiekowych, gdyż idealnie sprawdzi się dla niemowlęcia, który nie potrzebuje bodźców z otoczenia. Również jako meble dla przedszkolaka, meble z kolekcji Moon to decyzja, która zapewni dziecku wyciszenie po całodniowym pobycie wśród rówieśników.