Czy do butelki dafi można dodać cytrynę?

Każdego roku na całym świecie wyrzucane są miliardy plastikowych butelek. Chcąc pomóc to zmniejszyć warto zainwestować w butelki dafi. Sprawiając wówczas, że woda z kranu jest smaczna, co zachęca ludzi do kupowania mniejszej liczby jednorazowych butelek.

Butelka dafi – dowiedz się czy możesz dodać cytrynę do smaku

Korzyści z cytryny są liczne. Cytryna jest bogata w witaminę C i flawonoidy, które wzmacniają układ odpornościowy. Owoc ten ma doskonałe właściwości i korzyści, zarówno jako sok z cytryny, jak i w innych formach zastosowania. Dlaczego więc nie dodać cytryny do butelki dafi?

Cytryny są dobre i skuteczne w zwalczaniu sezonowych dolegliwości i bólów głowy, ale korzyści są szerokie: łagodzą żołądek i jelita, łagodzą bóle mięśni i stawów, działają tonizująco i pobudzająco, jako środek dezynfekujący. Podkręć więc smak swojej wody i dodaj kilka plasterków cytryny do wody do butelki dafi.

Butelka z filtrem dafi – dlaczego warto ją mieć

Jak już wielokrotnie wspominano, to środowisko jest tym, co najbardziej zyskuje, gdy używasz butelki dafi z filtrem do wody. Dzięki takiemu ekologicznemu rozwiązaniu możesz cieszyc się z czystej wody zawsze bez konieczności kupowania nowych plastikowych butelek.

Jeśli jesteś w podróży i spragniony, ale nie możesz znaleźć miejsca na zakup wody butelka dafi 0,7 jest pod ręką. Jeśli jednak masz butelkę z filtrowaną wodą, możesz ufać prawie każdemu źródłu wody, jakie możesz znaleźć: strumieniom, jeziorom, rzekom. Zasadniczo, gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będziesz mieć przy sobie butelkę z wodą pitną. https://strefafiltrow.pl/dafi-dzbanki-filtrujace.html

Butelka z filtrowaną wodą sprawia, że inne alternatywne rozwiązania uzdatnia wody do picia, takie jak tabletki odkażające, światło ultrafioletowe, filtry pompy i wrząca woda, stają się bezużyteczne lub pochłaniają zbyt dużo czasu. Materiał butelki dafi to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które nadaje lekkości. Butelka może pomieścić do 700ml pojemności.

  Wygodne zakupy z domu!

Cechą szczególną tej butelki jest jednak jej filtr. Składa się on z węgla aktywnego, który został uzyskany z łupin orzecha kokosowego, dzięki czemu może filtrować z wody pitnej chlor, mikrocząsteczki i substancje wpływające na smak, nie tracąc przy tym ważnych minerałów. Kolejną zaletą jaką odznacza się butelka z filtrem dafi, jest jej niska cena w porównaniu do innych butelek filtrujących.