Czy do butelki dafi można dodać cytrynę?

Każdego roku na całym świecie wyrzucane są miliardy plastikowych butelek. Chcąc pomóc to zmniejszyć warto zainwestować w butelki dafi. Sprawiając wówczas, że woda z kranu jest smaczna, co zachęca ludzi do kupowania mniejszej liczby jednorazowych butelek.

Butelka dafi – dowiedz się czy możesz dodać cytrynę do smaku

Korzyści z cytryny są liczne. Cytryna jest bogata w witaminę C i flawonoidy, które wzmacniają układ odpornościowy. Owoc ten ma doskonałe właściwości i korzyści, zarówno jako sok z cytryny, jak i w innych formach zastosowania. Dlaczego więc nie dodać cytryny do butelki dafi?

Cytryny są dobre i skuteczne w zwalczaniu sezonowych dolegliwości i bólów głowy, ale korzyści są szerokie: łagodzą żołądek i jelita, łagodzą bóle mięśni i stawów, działają tonizująco i pobudzająco, jako środek dezynfekujący. Podkręć więc smak swojej wody i dodaj kilka plasterków cytryny do wody do butelki dafi.

Butelka z filtrem dafi – dlaczego warto ją mieć

Jak już wielokrotnie wspominano, to środowisko jest tym, co najbardziej zyskuje, gdy używasz butelki dafi z filtrem do wody. Dzięki takiemu ekologicznemu rozwiązaniu możesz cieszyc się z czystej wody zawsze bez konieczności kupowania nowych plastikowych butelek.

Jeśli jesteś w podróży i spragniony, ale nie możesz znaleźć miejsca na zakup wody butelka dafi 0,7 jest pod ręką. Jeśli jednak masz butelkę z filtrowaną wodą, możesz ufać prawie każdemu źródłu wody, jakie możesz znaleźć: strumieniom, jeziorom, rzekom. Zasadniczo, gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będziesz mieć przy sobie butelkę z wodą pitną. https://strefafiltrow.pl/dafi-dzbanki-filtrujace.html

Butelka z filtrowaną wodą sprawia, że inne alternatywne rozwiązania uzdatnia wody do picia, takie jak tabletki odkażające, światło ultrafioletowe, filtry pompy i wrząca woda, stają się bezużyteczne lub pochłaniają zbyt dużo czasu. Materiał butelki dafi to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które nadaje lekkości. Butelka może pomieścić do 700ml pojemności.

Cechą szczególną tej butelki jest jednak jej filtr. Składa się on z węgla aktywnego, który został uzyskany z łupin orzecha kokosowego, dzięki czemu może filtrować z wody pitnej chlor, mikrocząsteczki i substancje wpływające na smak, nie tracąc przy tym ważnych minerałów. Kolejną zaletą jaką odznacza się butelka z filtrem dafi, jest jej niska cena w porównaniu do innych butelek filtrujących.